סדנאות הכנה לטיול

ההדרכה שלנו מורכבת מסדרה של סדנאות, שמטרתן להעניק ארגז כלים ופיתוח כישורים אישיים שיעזרו לצעירים ישראלים להשפיע על האופן בו צעירים מהעולם תופסים את ישראל.

שלב 1: סדנאות מודעות בצה"ל

מי מאיתנו שהיה בחו"ל לא נתקל אף פעם בשאלות כמו: "What's going on in Israel?", או "Did you serve in the army?"

תחילה אנחנו מעבירים את התוכן שלנו לאלפי חיילים בשנה במסגרת כנסי משתחררים, קורסי הכנה לשחרור, סדנאות "מומנטום" לאזרחות וכן בסדנאות הכנה במסגרת עמותות לוחמים ויחידות עילית. סדנאות אלה מטרתן להעלות את המודעות לאופן שבו נתפסת ישראל בעולם וכן לפוטנציאל ולכוח ההשפעה שיש בידי המטיילים הישראלים להביא לשינוי תפיסתי בעיני צעירים מהעולם על ישראל. בנוסף, הסדנה פותחת בפני החיילים את ההזדמנות להירשם ולקחת חלק פעיל בתכניות ההמשך של ישראליז בארץ ובחו"ל.

2018

14,660 משתתפים

2019

19,000 משתתפים

שלב 2: "סדנאות ישראליז לטיול" (סדנה מתקדמת)

סדנת ההכנה לטיול של ישראליז מטרתה להעניק כלים לחייל/ת המשוחרר/ת לתכנן את הטיול שלו ולספר את הסיפור האישי שלו/ה למטיילים מכל העולם. בסדנה מקבלים המשתתפים טיפים שיכינו אותם לטיול הגדול (ציוד, אטרקציות, ביטוחים, חיסונים, נחיתה רכה, מציאת שותפים ועוד), וכן כלים לתקשורת בינאישית שיסייעו להם להעצים את החוויה שלהם ביצירת אינטרקציה וחיבור אישי עם מטיילים מכל העולם. הסדנה נועדה להעניק למשתתפים כלים לבניית סיפורם האישי ("סטוריטלינג") לקראת שיחותיהם עם מטיילים מרחבי העולם, כלים לניהול שיח חכם, וכן לשיפור מיומנויות ה"סמול טוק" והתקשורת הבינאישית שלהם. הסדנה מעניקה גם כן כלים לגישה נכונה למענה על שאלות קשות על ישראל שיפגשו אותם ככה או ככה מעצם היותם ישראלים.

2018

480 משתתפים

2019

1,200 משתתפים

הירשמו לסדנה

התכניות שלנו