פורום מנהיגי המחר

היכולת לייצר קשר ולבנות גשר המחבר בין צעירים ישראלים וצעירים ממדינות שעד לאחרונה היו מנועות מלהכיר אותנו – הוא ייחודי ובעל משמעות גדולה לעתיד של כולנו.

כך, יזמנו בישראליז את פורום ישראל ומדינות המפרץ. קראנו לתכנית הזו "מנהיגי המחר", ולא סתם. אנחנו מייצרים מפגשים בין צעירים מישראל, איחוד האמירויות, בחריין, מרוקו ומדינות נוספות – והם המאפשרים לנו לראשונה, לפגוש צעירים בני גילנו ממדינות אלה –  ברמה האישית ביותר. היכולת לשבת לשיחה כנה ופתוחה עם חבר'ה ממדינות המפרץ ולהכיר אותם לעומק – היא הזדמנות מרתקת עם תרומה חשובה מאוד לתדמית ישראל בפני אלו שהיו מנועים מלהכיר אותנו עד היום. דרך הזדמנות זו, גם אנחנו כישראלים לומדים על חברינו בצד השני ומעמיקים את הקשר עם ידידנו החדשים.

כאן בישראליז, תרגמנו את הסכמי השלום בין ישראל, איחוד האמירויות ובחריין מהרמה הפוליטית – לרמה האזרחית: מפגשים שמטרתם היא לסייע לכל אחד מן הצדדים להכיר את הצד השני טוב יותר, ולחזק את קשרי הידידות.

נגן וידאו

בכל שבוע אנו מובילים מפגשי זום בפורומים משותפים, בונים יחסי חברוּת עוצמתיים ומעגלי ההצטרפות לשיח גדלים משבוע לשבוע. 

יש לנו את היכולת, כצעירים ישראלים לבנות תשתית של אמון ואחווה שיאפשרו למדינותינו לחזק את יחסיהן בתחומי העסקים, המחקר, הכלכלה, הביטחון, התרבות ועוד. כאשר אנו כאינדיבידואלים מביאים את ה"אני" האישי שלנו במפגשים אלה – אנחנו למעשה מניחים את היסודות לביסוס של מערכת היחסים שבעתיד הלא רחוק תניב פירות של ידידות עמוקה והצלחה משותפת.