קצת עלינו

המשימה שלנו

 עמותת ישראליז שמה לעצמה למטרה לגבש את ההון האנושי האדיר של הצעירים בישראל ולייצר דרכם מפגשים איכותיים, אמיתיים ואוניברסליים עם צעירים מכל רחבי העולם (ביניהם תרמילאים, משפיעני רשת וצעירים מהעולם הערבי). 

במפגשים אלו נוצרת היכולת להסיר מחיצות, לספר אמיתות ולהביא לשינוי חיובי באופן בו ישראל והישראלים נתפסים בקרב עמי העולם. 

החזון שלנו מבוסס על ההבנה כי בעולמנו, אנשים מתחברים לאנשים בטרם הם מתחברים לרעיונות. 

לכן, דווקא בסיפור האישי והאותנטי קיים הכוח לחבר אנשים לישראל ולהביא להבנה טובה יותר בין אנשים שלכאורה רחוקים.

רקע

ישראליז הוקמה ב2017 לאחר שאייל, ברק ויונתן טיילו בעולם ופגשו לראשונה את התפיסות השליליות שיש על ישראל בעולם. כאשר הם נשאלו על ישראל, הם הרגישו שהם עומדים בפני אתגר משמעותי, וכשענו – הם הבינו מה באמת חושבים על המדינה שלנו. ולכן הם החליטו לפעול והקימו את עמותת ישראליז!

 ישראליז הוקמה במטרה לשפר את תדמית ישראל בעולם דרך הישראלים עצמםֿ . ישראליז היא לא  מושג מרוחק, ישראליז זה אנחנו, הצעירים הישראלים והסיפורים המיוחדים שבכוחם לחבר אנשים אלינו ודרכינו גם אל המדינה שלנו ולעולם כולו.

הפעילות

אנחנו בישראליז מאמינים שאת ישראל האמיתית ניתן להכיר רק דרך חיבור עמוק לחוויה הישראלית ולסיפור הישראלי. אנחנו פועלים באפיקים רבים ביניהם "סדנאות מודעות והכנה לטיול הגדול בצה"ל", תוכנית "משפיעני רשת" למפגש עם גולשים מהעולם ותכנית "מנהיגי המחר" שמחברת צעירים מישראל והעולם הערבי יחד עם תכנית "שגריריות השטח בעולם". לישראליז קהילה רחבה של בוגרים ושותפים לחזון, המייצרים תשתיות לחיבורים ומפגשים עוד שנים קדימה.

מטה ישראליז

נמרוד פלמח

מנכ"ל העמותה
בן 38 מהר אדר. יזם חברתי ועסקי. בעל ניסיון רב בהקמת פרויקטים ועסקים בארץ ובעולם. לנמרוד פורטפוליו עשיר ומגוון בהקמה, וניהול של פרויקטים כמו: מנכ׳׳ל המדרשה למנהיגות חברתית עין פרת, מייסד המדרשות למנהיגות בקיבוצים נחל עוז וסופה, הובלת פרויקט לפיתוח מנהיגות וזהות בזימבבואה ואוקראינה, מייסד של חברת weet, חברת fifty two ופרויקט ציון - רשת לפיתוח מנהיגות ציונית. נמרוד מומחה בפיתוח, גיוס שותפים וכספים, ייעוץ אסטרטגי, שיווק וניהול. לנמרוד M.A בדיפלומטיה וביטחון מאוניברסיטת תל אביב. רס׳׳ן במילואים, בזוגיות עם מרים ואבא לגוני ואלומה

נאוה אדלשטיין

סמנכ״לית שיתופי פעולה אסטרטגיים וצמיחה
לנאוה 15 שנות ניסיון בקשרי חוץ, דיפלומטיה ציבורית וקשרי ממשל. נאוה עמדה בראש המחלקה לקשרי חוץ של התאחדות הסטודנטים הארצית, שימשה כנציגת ישראל באיחוד הסטודנטים האירופי והייתה חברה בהתאחדות הסטודנטים העולמי (WUJS). לפני הצטרפותה לארגון, כיהנה כסמנכ"לית של Voices of Israel. בנוסף, חברת דירקטוריון בפורום המשפטי הבינלאומי וחברה בפורום דבורה. בעלת תואר ראשון בתוכנית הרב תחומית מהאוניברסיטה העברית ותואר שני ביעוץ ופיתוח ארגוני מאוניברסיטת בר אילן.

עדן פאריינתי

ראש מטה
עדן, סרן במילואים, שירתה בצבא כמפקדת וקצינה, בין היתר כמפקדת פלוגת ייעודי לקצונה בחיל המשא"ן. משרתת כיום במילואים כשלישת גדוד לוחם. סטודנטית ליחסים בין לאומיים ומשאבי אנוש. הצטרפה לארגון מתוך האמונה האמתית ביכולת של מפגש בין אישי להשפיע

דינה לש יעקב

סמנכל״ית פיתוח משאבים
דינה בעלת ניסיון רב בניהול שותפויות בעמותות ישראליות כגון השומר החדש ותפוח. במקור מארה"ב, דינה עבדה ב-Skadden Arps ובוועדת עורכי הדין לזכויות אדם. היא בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מאוניברסיטת קולומביה, ותואר שני ודוקטורט בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה מאוניברסיטת בר אילן. בנוסף, היא עבדה במחקר והוראה באוניברסיטת בר אילן ובאוניברסיטת רייכמן, תוך התמחות בשיטות מחקר, התנהגות ארגונית, גלובליזציה והגירה.

ספיר גנץ אלדר

ראש מחלקת הכשרות ופעילות
בת 28, אמא ובוגרת תואר ראשון בלימודי המזרח התיכון מטעם המרכז האקדמי שלם. בתור קצינה בחיל החינוך והנוער הקימה פלוגה של 120 חיילים בדואים. עבדה בכנסת ישראל בתור מדריכת סיורים, ניהלה את לשכת דובר ועדת הבחירות המרכזית וניהלה את תוכנית דיפלואקט.

ליאור אפרתי פילדמן

מנהלת שיווק ודיגיטל
ליאור, בוגרת תואר ראשון בתקשורת מאוניברסיטת רייכמן . בעלת נסיון של 6 שנים בעולמות הפרסום והשיווק.

ישי בן ציון

ראש מחלקת פעילות בינלאומית
ישי, בוגר תואר ראשון בלימודי מזרח תיכון ואסלאם במרכז האקדמי שלם.רב סרן במילואים, מפקד יחידת עורב צנחנים. נשוי לשירה, ואבא ליונתן לואי. ישי מנהל ענף המקדם מפגש בין מנהיגים צעירים ממדינות המרחב, על מנת לבסס קשרים של שלום אמיתי בין אנשים.

עדי ונגרובסקי

מנהלת האקדמיה למשפיענים
עדי גדלה והתחנכה בקיבוץ זיקים שבעוטף עזה, לפני גיוסה לצבא התנדבה שנה עם ילדים בפנימיית "הכפר הירוק" ובצה"ל שירתה כמדריכת ספורט וכמפקדת השלמה לקצונה. עדי טיילה באוסטרליה, אסיה ודרום אמריקה והצטרפה לצוות ISRAEL-is בגלל ההשפעה והערכים של הארגון שאליהם היא מאוד מתחברת. התחילה את דרכה בעמותה בענף השטח ונציגויות החו"ל וכיום מנהלת את תכנית משפיעני הרשת

יפעת ון-לואן

רכזת פיתוח תוכן חינוכי
יפעת היא בוגרת תואר ראשון בחינוך, היסטוריה ופילוסופיה יהודית ומורת דרך מטעם בית הספר לתיירות של אוניברסיטת חיפה – בעברה הדריכה קבוצות רבות מישראל ומהעולם במסגרת מסע ישראלי,תגלית, ועוד. את דרכה בישראליז התחילה כמנהלת המשלחת בגוואטמלה ומאז היא עובדת בארגון במחלקת הדרכה ופיתוח תוכן.

עומר צימרמן

מנהל פיתוח תוכן - מזרח תיכון
עומר צימרמן, מנהל חטיבת הגלובל. גר בעיר נשר, שבאזור חיפה. בוגר תואר ראשון במדעי המדינה ותקשורת מאוניברסיטת חיפה. בין השנים 2017-2019 היה שליח הסוכנות היהודית לקמפוסים באטלנטה, ג'ורג'יה, ארה"ב. עומר הוביל והדריך קבוצות 'תגלית' וקבוצות הסברה ישראלית שונות לסטודנטים. בעברו עבד בשותפות חיפה-בוסטון ולקח חלק פעיל בתוכנית הסטודנטים של Stand with Us וכיום חלק מרשת הבוגרים של הארגון.

אביב קורנס

פיתוח תוכן
אביב, סטודנט לתואר ראשון במדעי המדינה ותקשורת באוניברסיטת תל אביב. השתתף בקרוואן הידידות לצפון אמריקה ושליחות שנת שירות של הסוכנות היהודית לברוקלין, ניו יורק. בשנים האחרונות עבד ברשת מחנות "רמה" האמריקאית ובחינוך דיפלומטיה צעירה לבני נוער. כיום הוא מדריך סדנאות ברחבי הארץ ואחראי על סדנת "ישראליז בטיול הגדול"

מירב בראל

רכזת דיגיטל ויחצ
מירב, יוצרת תוכן ואחראית סושיאל מדיה בישראליז בת 22 מירושלים, שירתה בדובר צה״ל ככתבת צבאית ומנהלת הרשתות החברתיות הרשמיות של צה״ל בוגרת שנת שירות של הסוכנות היהודית בדרום אפריקה.

עדיאל כהן

רכז תכנית משפיעני טיקטוק

עומר פז

מנהל אופרציה
עומר הצטרף לישראליז ב-2021 ומתפקד כמנהל אופרציה של הארגון. לפני כן עומר עסק בחינוך עם ילדים מכיתות א'-יב' במסגרות בלתי פורמליות, התנדב לשנת שירות גם כן בתחום החינוך הטיפולי ולאחר מכן התגייס לחיל החינוך. לאחר השחרור המשיך לעסוק בחינוך ולצד זאת ניהל הפקות ללקוחות פרטיים.

עדן ג'ורג'י

רכזת תכנית משפיעני פייסבוק
עדן, בוגרת שירות צבאי כמדריכת שליטה ובקרה, יצאה לשליחות במחנות הקיץ של הסוכנות היהודית, משם המשיכה לטיול הגדול, לאחריהם הבינה את החיבור המשמעותי לעשייה לטובת ישראל. כיום סטודנטית לניהול ותקשורת באוניברסיטת בן גוריון.

בנימין הרדין

רכז ISRAEL-is SpeakUp

רייצ'ל מן

רכזת גיוס משאבים
בעלת תוארBSBA מאוניברסיטת וושינגטון. לאחר סיום לימודיה עלתה לארץ והתגייסה ליחידת חיפוש והצלה קרבית של צה"ל. לאחר מכן הצטרפה ללייטריקס, סטארט-אפ ירושלמי. במהלך שלוש שנות כהונתה מילאה תפקיד מפתח בהנחיית אסטרטגיית הנדל"ן של החברה ובפיקוח על התקשורת הפנימית בעת המעבר מסטארט-אפ קטן לחד קרן ישראלי. כעת היא מתאמת פיתוח משאבים ב-ISRAEL-is, ונרגשת להיות מעורבת במאבק בתפיסות שליליות של ישראל, נושא שהיא מכירה מתקופתה בארה"ב.

חברי הבורד

האלוף במיל׳ חגי טופולנסקי
יו״ר דירקטוריון

מנכ״ל רשות שדות התעופה ומפקד אגף כוח האדם בצה"ל לשעבר. שירת בחיל האוויר כמפקד טייסת 69, טייסת 109, כמפקד בסיס חצרים, ראש מחלקת תכנון וארגון בחיל האוויר, מפקד להק אוויר וראש מטה חיל האוויר.

אייל בירם
נשיא העמותה

אייל, סרן במילואים ביחידה עילית בצה"ל, מייסד ומנכ"ל "ישראליז ISRAEL-is" החל משנת 2017. נבחר ברשימת “Forbs 30 Under 30” כאחד מ-30 הצעירים המשפיעים בישראל בשנת 2019. ביום העצמאות 2016 זכה בתואר קצין מצטיין ליום העצמאות. בוגר שנת שירות בבקעת הירדן של תנועת הנוער של "האיחוד החקלאי". במהלך שירותו הצבאי במבצע "צוק איתן" ראה מקרוב את האופן שבו התקשורת מציגה את המצב בשטח ואת ההשלכות שהיו לכך. לאחר המבצע הוא נסע לחופשה בחו"ל בה ברצף של אירועים לא מתוכננים הבין את הצורך לסייע לצעירים ישראלים להשפיע, דבר שהובילו להקים את ישראליז

יניב כהן

מרצה לדיפלומטיה בינלאומית בבי״ס לאודר לממשל במרכז הבינתחומי הרצליה.

עבד כסמנכ״ל פיתוח בארגון America-Israel Friendship League, מלכ״ר המקדם יחסי ידידות בין ישראל לארה״ב.

אורי הרמן

אוֹרי מכהן כ GM Israel של חברת Cybereason העוסקת בהגנה והתמודדות עם איומי סייבר. בעבר, כיהן אוֹרי כראש אגף במטה הכלכלי-חברתי במשרד ראש הממשלה ועסק בפרויקטים לאומיים רבים. בנוסף, אוֹרי שימש כסמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת DC, בתפקידי הנדסה וניהול בחטיבת האנרגיה המתחדשת של חברת SIEMENS וכמנכ"ל עמותת "דורשי טוב" 

רויטל סויד
-1.jpeg
שגיא בלשה

שגיא, מנכ"ל חלצ קונצרט, קרן ההלוואות החברתית הגדולה בישראל אשר מספקת אשראי בר השגה לאלפי עסקים קטנים ומשקי בית בישראל ונמצאת בתהליך הקמת הבנק החברתי הראשון ללא מטרות רווח. כיהן כמנכ"ל המועצה הישראלית אמריקאית (IAC), מנכ"ל "concert" שעסק בתנועת החרם והדה-לגיטימציה נגד ישראל

וועד מייעץ

ד"ר ניר בומס
דיוויד סייבל
אורנה זמיר

המייסדים

יונתן סבוראי

סרן במיל' ביחידת עילית בצה"ל, זכה בתואר מצטיין רמטכ"ל לשנת 2015. גדל בקיבוץ עין חרוד מאוחד. בוגר שנת שירות בעמותת "בקהילה" בירושלים – עבודה עם נוער בסיכון

אייל בירם

סרן במילואים ביחידה עילית בצה"ל, זכה בתואר קצין מצטיין ביום העצמאות 2015. בוגר שנת שירות בבקעת הירדן בתנועת הנוער של "האיחוד החקלאי"

WhatsApp-Image-2021-07-08-at-12.49.52.jpeg
ברק דרי

סרן במיל' ביחידת עילית בצה"ל, זכה בתואר נשיא המדינה כחייל מצטיין בשנת 2013.  גדל בשלומי, עיירת גבול קטנה בצמוד לגבול לבנון. בוגר מכינה קדם צבאית ב"עין פרת"

שותפים