קצת עלינו

המשימה שלנו

 עמותת ישראליז שמה לעצמה למטרה לגבש את ההון האנושי האדיר של הצעירים בישראל ולייצר דרכם מפגשים איכותיים, אמיתיים ואוניברסליים עם צעירים מכל רחבי העולם (ביניהם תרמילאים, משפיעני רשת וצעירים מהעולם הערבי). 

במפגשים אלו נוצרת היכולת להסיר מחיצות, לספר אמיתות ולהביא לשינוי חיובי באופן בו ישראל והישראלים נתפסים בקרב עמי העולם. 

החזון שלנו מבוסס על ההבנה כי בעולמנו, אנשים מתחברים לאנשים בטרם הם מתחברים לרעיונות. 

לכן, דווקא בסיפור האישי והאותנטי קיים הכוח לחבר אנשים לישראל ולהביא להבנה טובה יותר בין אנשים שלכאורה רחוקים.

רקע

ישראליז הוקמה ב2017 לאחר שאייל, ברק ויונתן טיילו בעולם ופגשו לראשונה את התפיסות השליליות שיש על ישראל בעולם. כאשר הם נשאלו על ישראל, הם הרגישו שהם עומדים בפני אתגר משמעותי, וכשענו – הם הבינו מה באמת חושבים על המדינה שלנו. ולכן הם החליטו לפעול והקימו את עמותת ישראליז!

 ישראליז הוקמה במטרה לשפר את תדמית ישראל בעולם דרך הישראלים עצמםֿ . ישראליז היא לא  מושג מרוחק, ישראליז זה אנחנו, הצעירים הישראלים והסיפורים המיוחדים שבכוחם לחבר אנשים אלינו ודרכינו גם אל המדינה שלנו ולעולם כולו.

הפעילות

אנחנו בישראליז מאמינים שאת ישראל האמיתית ניתן להכיר רק דרך חיבור עמוק לחוויה הישראלית ולסיפור הישראלי. אנחנו פועלים באפיקים רבים ביניהם "סדנאות מודעות והכנה לטיול הגדול בצה"ל", תוכנית "משפיעני רשת" למפגש עם גולשים מהעולם ותכנית "מנהיגי המחר" שמחברת צעירים מישראל והעולם הערבי יחד עם תכנית "שגריריות השטח בעולם". לישראליז קהילה רחבה של בוגרים ושותפים לחזון, המייצרים תשתיות לחיבורים ומפגשים עוד שנים קדימה.

מטה ישראליז

אייל בירם

מייסד ומנכ"ל
אייל, סרן במילואים ביחידה עילית בצה"ל, מייסד ומנכ"ל "ישראליז ISRAEL-is" החל משנת 2017. נבחר ברשימת “Forbs 30 Under 30” כאחד מ-30 הצעירים המשפיעים בישראל בשנת 2019. ביום העצמאות 2016 זכה בתואר קצין מצטיין ליום העצמאות. בוגר שנת שירות בבקעת הירדן של תנועת הנוער של "האיחוד החקלאי". במהלך שירותו הצבאי במבצע "צוק איתן" ראה מקרוב את האופן שבו התקשורת מציגה את המצב בשטח ואת ההשלכות שהיו לכך. לאחר המבצע הוא נסע לחופשה בחו"ל בה ברצף של אירועים לא מתוכננים הבין את הצורך לסייע לצעירים ישראלים להשפיע, דבר שהובילו להקים את ישראליז

נאוה אדלשטיין

סמנכל"ית

דניאל שפירא

סמנכ"ל אסטרטגיה וקשרי ממשל
דניאל, רב סרן במילואים, שירת מעל 12 שנים בחיל האוויר כקצין ומפקד. לאחר שיחרורו, שימש כראש ענף וכאנליסט במטה לביטחון לאומי. בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני ביישוב סכסוכים ומו"מ. הצטרף לישראליז מתוך אמונה בפוטנציאל של מפגש אותנטי בין אנשים לבניית גשרים ושינוי תפיסות. נשוי, אב לשניים וגר בישוב אליאב

עדן פאריינתי

מנהלת מטה
עדן, סרן במילואים, שירתה בצבא כמפקדת וקצינה, בין היתר כמפקדת פלוגת ייעודי לקצונה בחיל המשא"ן. משרתת כיום במילואים כשלישת גדוד לוחם. סטודנטית ליחסים בין לאומיים ומשאבי אנוש. הצטרפה לארגון מתוך האמונה האמתית ביכולת של מפגש בין אישי להשפיע

דינה לש יעקב

מנהלת פיתוח

עדן עייני

מנהלת תכניות ההכשרה
בעלת תואר ראשון במנהיגות קהילתית ותקשורת ממכללת אורנים. מעל ל-9 שנים בתוכניות בינלאומיות וביניהן משלחות ברחבי העולם וייצוג ישראל בפורומים שונים. בתפקידה האחרון ניהלה את קהילת האקטיביסטים של ACT-IL שפעלה נגד אנטישמיות ואנטי ישראליות ברשת והצטרפה לישראליז על מנת לקדם את רעיון "אנשים לאנשים" גם בעולם הפיזי ולא רק ברשת.

עומר צימרמן

מנהל פיתוח תוכן - מזרח תיכון

ישי בן ציון

מנהל פעילות בינלאומית
ישי, בוגר תואר ראשון בלימודי מזרח תיכון ואסלאם במרכז האקדמי שלם.רב סרן במילואים, מפקד יחידת עורב צנחנים. נשוי לשירה, ואבא ליונתן לואי. ישי מנהל ענף המקדם מפגש בין מנהיגים צעירים ממדינות המרחב, על מנת לבסס קשרים של שלום אמיתי בין אנשים.

עדי ונגרובסקי

מנהלת האקדמיה למשפיענים
עדי גדלה והתחנכה בקיבוץ זיקים שבעוטף עזה, לפני גיוסה לצבא התנדבה שנה עם ילדים בפנימיית "הכפר הירוק" ובצה"ל שירתה כמדריכת ספורט וכמפקדת השלמה לקצונה. עדי טיילה באוסטרליה, אסיה ודרום אמריקה והצטרפה לצוות ISRAEL-is בגלל ההשפעה והערכים של הארגון שאליהם היא מאוד מתחברת. התחילה את דרכה בעמותה בענף השטח ונציגויות החו"ל וכיום מנהלת את תכנית משפיעני הרשת

יפעת ון-לואן

רכזת פיתוח תוכן חינוכי
יפעת היא בוגרת תואר ראשון בחינוך, היסטוריה ופילוסופיה יהודית ומורת דרך מטעם בית הספר לתיירות של אוניברסיטת חיפה – בעברה הדריכה קבוצות רבות מישראל ומהעולם במסגרת מסע ישראלי,תגלית, ועוד. את דרכה בישראליז התחילה כמנהלת המשלחת בגוואטמלה ומאז היא עובדת בארגון במחלקת הדרכה ופיתוח תוכן.

ליאור אפרתי פילדמן

מנהלת שיווק ודיגיטל

אביב קורנס

אחראי סדנאות מתקדמות
אביב, סטודנט לתואר ראשון במדעי המדינה ותקשורת באוניברסיטת תל אביב. השתתף בקרוואן הידידות לצפון אמריקה ושליחות שנת שירות של הסוכנות היהודית לברוקלין, ניו יורק. בשנים האחרונות עבד ברשת מחנות "רמה" האמריקאית ובחינוך דיפלומטיה צעירה לבני נוער. כיום הוא מדריך סדנאות ברחבי הארץ ואחראי על סדנת "ישראליז בטיול הגדול"

תאמר מסעודין

אחראי דיגיטל בערבית

רעות רביבי

רעות, בוגרת תואר ראשון בביולוגיה והיום עושה תואר שני בניהול מצבי חירום ואסון. שירתה כקצינה ביחידת 8200

עדן ג'ורג'י

רכזת תכנית משפיעני פייסבוק
עדן, בוגרת שירות צבאי כמדריכת שליטה ובקרה, יצאה לשליחות במחנות הקיץ של הסוכנות היהודית, משם המשיכה לטיול הגדול, לאחריהם הבינה את החיבור המשמעותי לעשייה לטובת ישראל. כיום סטודנטית לניהול ותקשורת באוניברסיטת בן גוריון.

ג'נה קאופמן

אחראית דיגיטל באנגלית
ג׳נה עלתה מניו ניורק ב2016. היא שירתה בחוות השומר וגלי צה״ל. כחיילת בודדה בעצמה היא הקדישה את רוב זמנה בצבא לעזור לחיילים בודדים אחרים מרחבת הארץ והעולם. בשחרורה היא חזרה למשפחה ועבדה כמנהלת שיווק ו סושיאל בעמותה לנפגעי צה״ל. אחרי שנתיים של טיולים בצפון ומרכז אמריקה, ג׳נה חזרה לארץ וכיום עובדת אצלנו כמנהלת תוכן בינלאומי ופרויקט אחת חיילים בודדים.

עדיאל כהן

רכז תכנית משפיעני טיקטוק

עומר פז

מנהל אופרציה

מירב בראל

אחראית סושיאל מדיה
מירב, יוצרת תוכן ואחראית סושיאל מדיה בישראליז בת 22 מירושלים, שירתה בדובר צה״ל ככתבת צבאית ומנהלת הרשתות החברתיות הרשמיות של צה״ל בוגרת שנת שירות של הסוכנות היהודית בדרום אפריקה.

אביחי זנו

דובר העמותה
אביחי, בוגר תואר ראשון במדעי המדינה ומחשבת ישראל מאוניברסיטת בן גוריון. בעל נסיון של 6 שנים כעורך ומגיש בתקשורת

חברי הבורד

האלוף במיל׳ חגי טופולנסקי
יו״ר דירקטוריון

מנכ״ל רשות שדות התעופה ומפקד אגף כוח האדם בצה"ל לשעבר. שירת בחיל האוויר כמפקד טייסת 69, טייסת 109, כמפקד בסיס חצרים, ראש מחלקת תכנון וארגון בחיל האוויר, מפקד להק אוויר וראש מטה חיל האוויר.

יודפת הראל-בוכריס

יודפת, מנכ"לית קרן בלאמברג קפיטל בסאן פרנסיסקו ודירקטורית בבנק דיסקונט. בעבר שימשה כמנהלת בכירה באורבוטק, ודירקטורית באל-על ופרוטליקס. יודפת עוסקת מעל לעשור בליווי המגזר השלישי בישראל.

רויטל סויד
יניב כהן

מרצה לדיפלומטיה בינלאומית בבי״ס לאודר לממשל במרכז הבינתחומי הרצליה.

עבד כסמנכ״ל פיתוח בארגון America-Israel Friendship League, מלכ״ר המקדם יחסי ידידות בין ישראל לארה״ב.

אורי הרמן

אוֹרי מכהן כ GM Israel של חברת Cybereason העוסקת בהגנה והתמודדות עם איומי סייבר. בעבר, כיהן אוֹרי כראש אגף במטה הכלכלי-חברתי במשרד ראש הממשלה ועסק בפרויקטים לאומיים רבים. בנוסף, אוֹרי שימש כסמנכ"ל פיתוח עסקי בקבוצת DC, בתפקידי הנדסה וניהול בחטיבת האנרגיה המתחדשת של חברת SIEMENS וכמנכ"ל עמותת "דורשי טוב" 

איתי בן חורין

בעלי משרד אסטרטגיה התקשורתית וניהול המשברים מהמובילים בארץ "בן-חורין אלכסנדרוביץ".

ממקים תנועת "התעוררות" ותנועת "ישראל אחרת". חבר הנהלה ב"פורום לשוויון בנטל". איתי חיבר מספר ספרים בניהם "דור ה-Q"

נדב טופולסקי

נדב הוא יו"ר RGE ותקשורת רשת. 

עשה תואר ראשון במדעי המחשב וכלכלה מאוניברסיטת חיפה ותואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת הרווארד

keren.png
קרן מקסימוב ברנדס

עורכת הדין קרן מקסימוב ברנדס הינה שותפה ומנהלת במשרד עורכי הדין נשיץ, ברנדס, אמיר. לפני תפקידה הנוכחי, במשך למעלה מעשור, מילאה מספר תפקידים ניהוליים בבימוי ועריכה בעולם הטלוויזיה.

ariel-rotter.jpg
אריאל רוטר

אריאל שותף מנהל בקרן ההשקעות בנדל"ן – JTLV. עשה תואר ראשון בחשבונאות באוניברסיטת תל אביב ותואר שני במנהל עסקים באוניברסיטת הרווארד

-1.jpeg
שגיא בלשה

שגיא, מנכ"ל חלצ קונצרט, קרן ההלוואות החברתית הגדולה בישראל אשר מספקת אשראי בר השגה לאלפי עסקים קטנים ומשקי בית בישראל ונמצאת בתהליך הקמת הבנק החברתי הראשון ללא מטרות רווח. כיהן כמנכ"ל המועצה הישראלית אמריקאית (IAC), מנכ"ל "concert" שעסק בתנועת החרם והדה-לגיטימציה נגד ישראל

20210307_IdanNizri_490-scaled.jpg
עידן נזרי

יזם ובעלים של מספר חברות בתחום הדיגיטל.
בעבר, יזם ומנכ"ל של חברת EDM. מלווה ופעיל במספר פרוייקטים חברתיים. מהנדס תעשיה וניהול, בוגר שנקר. רב סרן במילואים.

וועד מייעץ

ד"ר ניר בומס
דיוויד סייבל
אורנה זמיר

המייסדים

יונתן סבוראי

סרן במיל' ביחידת עילית בצה"ל, זכה בתואר מצטיין רמטכ"ל לשנת 2015. גדל בקיבוץ עין חרוד מאוחד. בוגר שנת שירות בעמותת "בקהילה" בירושלים – עבודה עם נוער בסיכון

אייל בירם

סרן במילואים ביחידה עילית בצה"ל, זכה בתואר קצין מצטיין ביום העצמאות 2015. בוגר שנת שירות בבקעת הירדן בתנועת הנוער של "האיחוד החקלאי"

WhatsApp-Image-2021-07-08-at-12.49.52.jpeg
ברק דרי

סרן במיל' ביחידת עילית בצה"ל, זכה בתואר נשיא המדינה כחייל מצטיין בשנת 2013.  גדל בשלומי, עיירת גבול קטנה בצמוד לגבול לבנון. בוגר מכינה קדם צבאית ב"עין פרת"