קהילה דיגיטלית

מתוך הפוטנציאל הענקי של כל הפעילויות שלנו, הבנו שאנחנו רוצים להמשיך ללוות את כל החבר'ה שעוברים את הסדנאות שלנו בכל מקום בטיול הגדול ובכל זמן.​

"ישראליז בטיול הגדול"

קהילת ישראליז פעילה בכל העולם ע"י צעירים ישראלים שפעילים באמצעות הרשתות החברתיות.

הקהילה פועלת לשיפור תדמית ישראל בעולם דרך מפגשים אישיים צעירים ישראלים שרובם בוגרי תוכנית ההכשרות של ישראליז, עם צעירים מרחבי העולם.

הקהילה מקדמת תוכן א-פוליטי ועוסקת במימוש הפוטנציאל הטמון בכל ישראלי בטיול הגדול לבצע השפעה חיובית על ישראל במפגשים ובשיחות שעתידות להגיע במהלך הטיול.

הקהילה מעניקה ליווי למשתתפים גם במהלך שהותם בחו"ל, זאת בשילוב ידע וכלים ייחודיים להעברת מסרים כמו סטורטלניג ותקשורת בין אישית.

כמו כן, הקהילה חיה ונושמת את המתחרש בארץ ודואגת לעדכן בכל סיטואציה רלוונטית על מנת שיוכלו להגיע למפגשים עם הבנה טובה יותר על המצב המתרחש בארץ בזמן אמת, עם כלים רלוונטים מותאמים לפי סיטואציה.

בנוסף, הקהילה מקיימת אירועים בארץ ובחו"ל על מנת לחבר בין כל מי שלוקח חלק, אירועים שמשלבים בין ידע וכיף. 


קהילת ישראליז מאוגדת בעיקרה בקבוצת הפייסבוק שלה, המשמשת פלטפורמה מרכזית לדיונים ולהעברת מסרים בין חברי הקהילה לבין הארגון. חברי הקהילה הינם שילוב של בוגרי תכניות ההכשרה, אשר משמרים את הקשר שלהם עם הארגון, בשילוב מטיילים ישראלים ברחבי העולם, המחפשים תוכן ומידע במטרה לקדם את השיח על ישראל במהלך שהותם בחו"ל.

בשורה תחתונה –  הקהילה מורכבת מחבר'ה צעירים שמאמינים כמונו בהזדמנות, אכפת להם מישראל ורוצים לקחת חלק באג'נדת ישראליז.

פרטים נוספים על הקהילה ופועלה תוכלו למצוא בקבוצה שלנו בפייסבוק – "ישראליז בטיול הגדול".

ככה נראה אירוע הקהילה האחרון שלנו

תכניות נוספות