התומכים שלנו

הנשיא ראובן ריבלין

"הרעיון היצירתי שאתה מציע – להפוך את הישראלים שנוסעים לחו"ל בעקבות שירותם הצבאי לשגרירי רצון טוב בשירות הדיפלומטיה הציבורית של ישראל, הוא רעיון מבורך. התקווה שלי לכולנו היא שתמשיך בדרך זו, שהעבודה שלך תישא פרי, גם כאן וגם מעבר לים."

ד"ר מיכאל אורן

שגריר לשעבר בארצות הברית וסגן שר במשרד ראש הממשלה

"במשך שנים חזיתי ביוזמה שתרתום את כוחם הדיפלומטי של אלפי הצעירים הישראלים שנוסעים לחו"ל לאחר שירותם הצבאי. כעת החזון הזה מומש על ידי הארגון יוצא הדופן הזה, ישראליז. על ידי כך שנספק לאותם חיילים משוחררים את המידע אשר הם צריכים על מנת להגן על האומה מעבר לים ולהסביר לחבריהם התיירים הבינלואמיים את מציאות ישראל, ישראליז היא שירות חיוני למדינת היהודים ברחבי העולם. ""במשך שנים חזיתי ביוזמה שתרתום את כוחם הדיפלומטי של אלפי הצעירים הישראלים שנוסעים לחו"ל לאחר שירותם הצבאי. כעת החזון הזה מומש על ידי הארגון יוצא הדופן הזה, ישראליז. על ידי כך שנספק לאותם חיילים משוחררים את המידע אשר הם צריכים על מנת להגן על האומה מעבר לים ולהסביר לחבריהם התיירים הבינלואמיים את מציאות ישראל, ישראליז היא שירות חיוני למדינת היהודים ברחבי העולם."

רון פרושאור

שגריר ישראל לשעבר באו"ם

"מה שישראליז עושים כאן, הם נוגעים באנשים. ואנחנו במכון אבא אבן לדיפלומטיה בינלאומית באמת חושבים שזה חלק מהכוח שלנו, מהעוצמה הרכה שלנו. כאן אנו יכולים באמת להציג את עצמנו בצורה הישירה והטובה ביותר."

יוהנה ארביב-פרוגיה

לשעבר נשיאת קרן ירושלים

"על ידי העצמת ישראלים צעירים לבצע שינוי במהלך נסיעותיהם לחו"ל, וחינוך שגרירים צעירים לאמת, ישראליז מראה את הפנים החיוביות והיפות בעולם – הצד האמיתי של ישראל."

ג'יימס סניידר

מנהל אמריטוס במוזיאון ישראל

"העתיד הוא הקישוריות העולמית-תרבותית, וישראליז מציעה דרך פשוטה לחבר צעירים ישראלים חברתית, תרבותית ואפוליטית עם בני גילם הבינלואמיים."

אבי דיכטר

חבר כנסת, ראש ועדת חוץ וביטחון וראש השב"כ לשעבר

"בעיניי יש לישראליז פוטנציאל להוביל תהליך משמעותי באמצעות אינטראקציה ייחודית זו. אני בטוח שפעילות זו תהפוך למרכיב משמעותי וחשוב במדיניות החוץ של מדינת ישראל."

רבקה כספי

מנהלת משרד הפדרציות היהודיות בצפון אמריקה

"ישראל מעודדת צעירים ישראלים לאמץ את זהותם הישראלית ולהחדיר גאווה לאומית בדורות הבאים. "