שאלות ותשובות

כללי

לא. ישראליז הוא ארגון "א-פוליטי" הפועל ליצירת שינוי תפיסתי על ישראל בעולם דרך הסיפורים האישיים הייחודיים של צעירים ישראלים, ללא קשר להשקפותיהם ודעותיהם הפוליטיות. יש לציין שעל אף שהארגון מתוקצב על ידי הממשלה, תכני הארגון נשארים בלתי תלויים ואינם מושפעים ממנה בצורה כזו או אחרת.

כשישראלים נוסעים הם מתקשרים עם מטיילים צעירים אחרים מכל העולם. המציאות היא שברגע שנוצרו קשרים אלה, ישראלים צעירים יתקלו לעתים קרובות בשאלות קשות על ישראל, על צבא שלה ועל הפוליטיקה שלה. ישראליז מכשירה ישראלים צעירים ומעצימה אותם לדבר על חוויותיהם ולשתף את סיפורם. על ידי הבנתם מראש כיצד נתפסת ישראל בחו”ל וסוג השאלות שיקבלו, הם יוכלו לענות בצורה יצרנית יותר ולנצל את האינטראקציות שלהם עם תרמילאים זרים.

  • להרחיב את הסדנאות שלנו בכך שנשלב קבוצות אחרות בישראל כמו השירות הלאומי, חיילים בודדים ועוד.
  • להרחיב את הסדנאות שלנו לקהילות יהודיות וישראלים ברחבי העולם, כולל אלו המגיעים לישראל במשלחות שונות

סדנאות

סדנאות המודעות הבסיסיות מועברות באופן מנדטורי לחיילים במסגרת כנסי משתחררים, קורסי משתחררים וסדנאות הכנה לאזרחות כך שלכל חייל לקראת שחרור יש את ההזדמנות לקחת חלק

סדנאות ההמשך ("ישראליז לטיול") פתוחות בחינם לצעירים ישראלים לפני טיול בגילאים 20-26.

 

 

ממש לא, לגמרי בחינם 

הסדנאות מתקיימות במיקומים מרכזיים ברחבי הארץ (לרוב בקרבת תחנות רכבת) – בתל אביב, חיפה, באר שבע וירושלים.

אנחנו ממליצים להגיע בין 3-6 חודשים לפני הטיסה 

נציגיות בחו"ל

הנציגויות שלנו פרוסות ברחבי העולם ביעדים המזוהים עם הטיול הגדול -דרום אמריקה ומזרח אסיה

​לא, החוויה עלינו! רק להגיע ליעד ואנחנו נדאג לשאר – לינה, אוכל נסיעות פעילויות וכו'

אנו מייצרים פלטפורמה בה צעירים ישראלים מקבלים הזדמנות להביא את הסיפור האישי שלהם לידי ביטוי מול מאות מטיילים מכל העולם, וכך גם את ישראל.
יחד עם צעירים מהקהילה היהודית המקומית, צוות השליחים המפעיל את הנציגות מייצר פעילות תוכן שמטרתה להפגיש בין צעירים ישראלים ומטיילים בין לאומיים – דרך מפגש אותנטי וחוויתי.